ZET-Mobile
ZET-Mobile яке аз операторони асосии мобилии Тоҷикистон аст, ки SIM-кортҳои пешпардохт, бастаҳои интернети 4G ва барномаи худхизматрасониро пешниҳод мекунад.
Дар чӣ кӯмак мекунад
- Рақами маҳаллӣSIM-корти пешпардохт дар чанд дақиқа.
- Интернети мобилӣБастаҳои 4G дар шаҳрҳо.
- Идораи хат худатонҲама чиз дар барнома.
Дар бораи ZET-Mobile
Оператор, ки пештар Beeline Tajikistan ном дошт, Душанбе, Хуҷанд, Кӯлоб ва дигар шаҳрҳоро фаро мегирад. Барномаи он тавозун, дақиқаҳо ва интернети боқимондаро нишон медиҳад ва иваз кардани тариф ва харидани бастаҳоро имкон медиҳад.
Хусусиятҳои асосӣ
- Тарифҳои пешпардохт: Занг, SMS ва интернет.
- Интернети 4G: Бастаҳо барои рӯзҳо ё як моҳ.
- Барномаи худхизматрасонӣ: Тавозун, тарифҳо ва пуркунӣ.
Чӣ тавр оғоз кардан
- SIM-кортро бо шиноснома дар мағозаи ZET-Mobile харед.
- Рақамро ба номи худ сабт кунед.
- Барномаро насб кунед ва бо рамзи SMS ворид шавед.
- Бастаро интихоб кунед ва ҳангоми зарурат пур кунед.
Пеш аз истифода
- Бақайдгирӣ: Шиноснома ва нусхаи онро гиред; мағозаҳо дар фурудгоҳи Душанбе ҳам SIM мефурӯшанд.
- Донистан муфид аст: Фарогирӣ дар Помир нисбат ба водиҳо камтар аст; пурсед, ки дар хатсайри шумо кадом оператор беҳтар кор мекунад.
Забони англисӣ дорад
Рақами маҳаллӣ лозим
Ҳуҷҷати маҳаллӣ лозим
0
Саволҳои зуд-зуд додашаванда
- Оё ZET-Mobile дар Тоҷикистон бо корти хориҷии бонкӣ кор мекунад?
- На ҳамеша — корти хориҷӣ рад карда шуданаш мумкин. Огоҳии дар боло ишорашударо бинед ё истифодаи усули пардохти маҳаллиро ба нақша гиред.
- Оё ZET-Mobile бо забони англисӣ дастрас аст?
- Бале, ZET-Mobile интерфейси бо забони англисӣ дорад.
- Барои истифодаи ZET-Mobile рақами телефони маҳаллӣ лозим аст?
- Бале, барои сабти ном дар ZET-Mobile рақами телефони маҳаллӣ лозим аст.
- Барои ZET-Mobile ҳуҷҷати маҳаллӣ ё мақоми резидентӣ лозим аст?
- Бале, ZET-Mobile ҳуҷҷати маҳаллӣ ё мақоми резидентиро талаб мекунад.
- ZET-Mobile-ро дар куҷо истифода бурдан мумкин аст?
- iOS · Android · Web
- ZET-Mobile чанд арзиш дорад?
- Пешпардохт; бастаҳо бо сомонӣ