Алматы халықаралық әуежайы (TAV Mobile)
Алматы әуежайын TAV Airports тобы басқарады, ал оның TAV Mobile қосымшасы Алматыны қамтиды: нақты уақыттағы ұшу және қону, қалаға көлік, тұрақ және valet тарифтері, күту залдары, банкоматтар, валюта конвертері және TAV Passport бағдарламасы.
Неге көмектеседі
- Алматыға келетін рейсті бақылауTAV Mobile-де нақты уақыттағы ұшу және қону деректері.
- Қалаға қалай жетуді таңдауӘуежайдан автобус, такси және жалға көлік нұсқалары.
- Қонғанда жылдам есептеуВалюта конвертері және терминалдағы банкоматтар тізімі.
Алматы халықаралық әуежайы (TAV Mobile) туралы
TAV Mobile қосымшасын Алматы халықаралық әуежайын басқаратын топқа кіретін TAV Bilişim шығарады, әуежайлар тізімінде Алматы бар. Алматы үшін қосымшада нақты уақыттағы ұшу және қону деректері, қала орталығына автобус, такси және жалға алынатын көлікпен жету жолдары, тұрақ және valet тарифтері, мейрамханалар, кафелер, күту залдары, банкоматтар, жоғалған заттар бюросы және валюта конвертері бар. Тіркелген пайдаланушылар ұшу тарихын көреді, ал TAV Passport — TAV әуежайларында жылдамырақ қызмет пен жеңілдік беретін мүшелік. Әуежайдың өз сайты — alaport.com.
Негізгі мүмкіндіктер
- Рейстер: Нақты уақыттағы ұшу, қону және рейс күйі.
- Көлік: Алматыға автобус, такси және жалға көлік.
- Тұрақ: Тұрақ және valet тарифтері.
- Қызметтер: Күту залдары, банкоматтар, мейрамханалар және валюта конвертері.
Қалай бастауға болады
- TAV Mobile қосымшасын App Store немесе Google Play-ден орнатыңыз.
- Қосымшада Алматы әуежайын таңдаңыз.
- Рейсіңізді тауып, күйін бақылаңыз.
- Қонғаннан кейін автобус, такси немесе көлік таңдау үшін «Көлік» бөлімін ашыңыз.
Пайдаланбас бұрын
- Білген жөн: TAV Passport — TAV әуежайларында, соның ішінде Алматыда, жылдамырақ қызмет пен жеңілдік беретін мүшелік бағдарлама.
- Комиссиялар: Алматыдағы тұрақ және valet тарифтері қосымшада алдын ала көрсетілген.
Жиі қойылатын сұрақтар
- Алматы халықаралық әуежайы (TAV Mobile) Қазақстан елінде шетелдік банк картасымен жұмыс істейді ме?
- Әрдайым бола бермейді — шетелдік карта қабылданбауы мүмкін. Жоғарыдағы ескертуді қараңыз немесе жергілікті төлем әдісін пайдалануды жоспарлаңыз.
- Алматы халықаралық әуежайы (TAV Mobile) ағылшын тілінде қолжетімді ме?
- Иә, Алматы халықаралық әуежайы (TAV Mobile) ағылшын тіліндегі интерфейске ие.
- Алматы халықаралық әуежайы (TAV Mobile) қызметін пайдалану үшін жергілікті телефон нөмірі керек пе?
- Жоқ, Алматы халықаралық әуежайы (TAV Mobile) үшін әдетте халықаралық телефон нөмірі де жарайды.
- Алматы халықаралық әуежайы (TAV Mobile) үшін жергілікті құжат немесе резиденттік мәртебе керек пе?
- Жоқ, Алматы халықаралық әуежайы (TAV Mobile) қонақтар үшін жергілікті құжатты немесе резиденттікті талап етпейді.
- Алматы халықаралық әуежайы (TAV Mobile) қай жерде жұмыс істейді?
- iOS · Android · Web
- Алматы халықаралық әуежайы (TAV Mobile) қанша тұрады?
- Қосымша тегін; тұрақ, valet және күту залдары ақылы